Kobiety mafii Dębno gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, stanowi tym, który powoduje mieszane uczucia wśród widzów. Aby odpowiednio poznać film, należy znacznie się w niego wczuć.
Kobiety Mafii mówi o życiu rodziny z dzieckiem oraz ich opiekunką, gangstera także jego lubej, i ojca, który gotów jest spowodować dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Trzebiatów gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wchodzi na ogromny pomysł zwabienia przestępców w pułapkę, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej plan i powoduje opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia a na indywidualną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo jest bez żadnych problemów, przecież w takim momencie Bela zostaje zdemaskowana, przez któregokolwiek z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Trzebiatów gdzie obejrzeć?

Żeby nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością zakończyło się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej kolejne stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa działalność w ABW wpłynęła na charakter i utrzymanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce odejść z książce, jednak szef, gdy się później okazuje przestępca, przekonuje ją by dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej zadaniem, jest zbliżyć się do szkoły niebezpiecznych przestępców, którymi zarządza Padrino, chorzy na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w kwestię. Zajmowania się w lokalu, w którym tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa drinka z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Tenże w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w zakładu, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie żyją ze sobą noc. Następnego ranka, po incydencie z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby przekonać do siebie gangsterów by ocalić życie. Radość z ciekawego wzroście nie istnieje jednak długo. Cień zostaje aresztowany, i w obawie przed więzieniem, żywy przyjmuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze bliską osobą.

Kobiety mafii Trzebiatów gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie młodego nie trwa długo. Zostają schwytani i deportowani do Polski, żeby móc zafundować im zarzuty. Udaje mu się jednak odejść z formie obronną ręką. Decyduje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony jest w szkole policyjnej, gdzie będzie był gwarancję.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z uciążliwymi problemami finansowymi. Wraz z opiekunką decydują się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak ciągle ataki więc zostaje zlokalizowana w szpitalu. Z ostatniej chwili, los dziecka istnieje w dłoniach lojalnej opiekunki, dla której występowanie chłopca jest najważniejsze. Realizowany przez Darię interes, łatwo się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie życie, by uniknąć kary.
Na pełne szczęście, stanowi to nie udana próba.

Kobiety mafii Trzebiatów gdzie obejrzeć?

Kiedy cień w efekcie wydaje na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Niestety stanowi mu wtedy zawsze dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, dała mu truciznę. Mężczyzna pada na podłogę w kawiarni, oskarżając o jakość morderstwa Izabellę.

Po śmierci ojca dziecka i niezdolności marki, do pielęgnacje nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Jaka jest prowodyrem całej akcji. W dopuszczonym do siebie czasie, w Hiszpanii rozgrywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na kliencie, który ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były kobiet, pada zabity przez kolejnych ludzi Justyny, którzy na jej prawo brutalnie go niszczą. Tymczasem Daria aby, nadal móc tworzyć narkotykowy biznes, przyjmuje się na stanowisko opiekunki dla dziecka. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W tym punkcie, rzuca się pierwsza faza kobiety Mafii.

Kobiety mafii Trzebiatów gdzie obejrzeć?

Choć film zawiera wiele scen akcji, są również momenty, w których bierze się kilka elementów na raz, dlatego warto oglądać obraz w połączeniu, aby zrozumieć o co w nim gra.

Kobiety mafii Trzebiatów gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments