Prezenty Cedynia

Zachodniopomorskie

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle istotnych oczekiwań i preferencji. O ile prezent dla ukochanego płaci się nie tak trudny (choć po latach związku może trudniejszy?), o tyle najsilniejsze kłopoty budzi pytanie, jakie prezenty dla mężczyzn spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, i dla ukochanych.

Prezenty Świdwin

1. Zabawne

Wśród prezentów dla pracodawców z doświadczeniem humoru znaleźć mogą się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do papieru z nazwiskiem i oryginalnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do wina w fantazyjnym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do czynienia waty cukrowej, peruka, okładka na pracę z pomieszczeniem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?
Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, prostym i zależnym w całości z nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis czy wybrać sam z polecanych. Oczywiście mogą stanowić zatem dokumenty w charakteru: „Jestem najpoważniejszy na świecie” albo „Jeśli to czytasz, czemu nie pójdziemy na kawę?” ( ta trochę dla brata lub kumpla). Dla człowieka, kogo mniej znamy, lub mamy za ważniejszą osobę, wybrać możemy krajobraz z okolicy, którą ceni, czy obrazek kierujący się do jego zainteresowania, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do centrum przez żołądek

Niemal zawsze doskonałym wpływem na podarunki dla chłopców będzie…. jedzenie. Można upiec w zakładzie tort czy ciasto z tytułem „Dla najlepszego…”, kupić dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na model w ruchu kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie obawę o ich żołądki. Nie zostawiajmy te jednak, że i wśród gości znaleźć można wielu szefów kuchni, zaś w nowych etapach nie będzie zaskoczeniem prezent, który posłuży im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu jednak powinien być ostrożnym, nie każdego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal są jeszcze ponadczasowe klasyczne prezenty dla mężczyzn, jak kremy do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty także inne stron garderoby. Klasykiem są i książki – gdy nie znasz dobrze gustu pana, któremu sprawiasz taki prezent, zawsze możesz zaryzykować leksykon (na dowód zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać mogą się również albumy, choćby ilustrujące najidealniejsze miejsca świata lub największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla klientów to też mapy – na dowód do powieszenia na ścianie, również te nowe, kiedy również kopiowane na stare. I pewnie: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, że nie będzie więc potrafiło stanowić odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że wybierasz ją sprawić!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – z innego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i sprawdzający jakość snu, po lokalizator środków i portfela.

Dane jest ponad wiele. Prezenty dla klientów to jednak oraz wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, a nawet miękki pled i poduszka, by mogli znacznie odpocząć. Pamiętajmy, że istotne są słowa, których użyjemy, dając coś ważnemu dla nas mężczyźnie.
Więcej informacji
Więcej poradzie zlokalizujesz na stronie Co kupić mężczyźnie? na jakiej uważają się prezenty i gadżety dla klientów.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments