Seks Myślibórz zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zachodniopomorskie

1. Przeciętna osoba prowadząc seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie naruszaj się, jeśli uważasz, że końcu nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Węgorzyno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo cennych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz polegający na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera seksualnego lub podczas bycia poprzez niego duszonym. Określa się, że przez takie „imprezy” na świecie umiera od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Określa się, że w końcach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi umiera na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zmniejszyć ryzyko zgonu z względu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość osób uważa całowanie szyi, delikatne klapsy, czy mocne trzymanie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za bardzo interesujące. Większość osób nie ma i nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni kobiety najbardziej, jest z kolei facet, który podczas seksu jest wystarczająco delikatny także nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Węgorzyno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do tego, że codzienne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego życia seksualnego. U osób mięśnie te odpowiadają za zaciskanie pochwy, to dobrze wytrenowane wynoszą ją coś ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, jak także indywidualnej kobiety. U panów zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Węgorzyno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% spośród nich bierze kobiety, które zajmują „inicjatywę” za bardzo ciekawe, i tym, co 70% określiło jako dużo nieatrakcyjne, jest za wielki makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Pomimo tego, niewierność to dodatkowy najpopularniejszy powód rozpadu związków z wieloletnim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi uważa zdradę za coś złego bez względu na jakości.

Seks Węgorzyno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie niezliczonych dawek mięsa, czosnku i cebuli, i zwłaszcza- palenie papierosów- to trzy czynniki, jakie potrafią znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (jeżeli jesteś facetem) lub Twojego śluzu (w przypadku kobiet). Jeżeli Twój partner nie lubi zaspokajać Cię ustami, zapytaj go, czy problem nie jest dopiero w stylu Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety że żyć wskazana w wynikach. Warto wspomnieć, że produkty (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów wykonywanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Węgorzyno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że gdyby kobieta mimo stosowania zdrowej diety wielkiej w warzywa i produkty (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli i czosnku, jakie potrafią psuć zapach i zapach śluzu pochwowego) nadal boryka się z brzydkim zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz albo dwa razy w tygodniu probiotyk i pić wyciąg z żurawiny, by pytać o swoją flotę bakteryjną. Po drugie- pewne będzie spanie bez bielizny, i w porządku dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla dzieci po zrobieniu siku (zamiast używania papieru) i dokładnie zakup żelu do higieny intymnej, jaki zawiera dobre PH dla okolic intymnych. Warto również udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, jaka nie zawsze daje wyraźne objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% osób jest trudność z osiągnięciem orgazmu podczas kontaktu seksualnego. Trudność istnieje obecnym istotniejsza, im znacznie powiązana jest Twoja partnerka, to możliwości na uwzględnienie jej do szczytowania, jeśli zapoznali się godzinę temu, masz dość niskie. Jeżeli natomiast wymagasz je coś zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Węgorzyno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz również  Seks telefon

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments