Jaki zestaw do liftingu rzęs?

Zabieg liftingu rzęs świętokrzyskie

Poradnik Klienta

Przyjemne i uwodzicielskie spojrzenie w długiej ilości umieszcza się na rzęsach, które doskonale podkreślają spojrzenie i kształt oka. Odpowiednio dobrane i wypielęgnowane rzęsy mogą być oczywistą ozdobą wszystkiej kobiety. Obecnie bardzo rozpowszechnione są salony dedykowane właśnie opieki i stylizacji rzęs, w jakich przewija się tłumy kobiet w wyszukiwaniu dobrych usług. Oraz o ile zabiegu przedłużania rzęs nie wykonamy sam w domu, tak np. lifting już jak dużo. Jaki zestaw do tego stylu będzie najszczęśliwszy, również na czym zwracać się najbardziej?

Zabieg liftingu rzęs Kazimierza Wielka

 

Profesjonalizm i jakość podstawą

Zabieg liftingu rzęs polega na ich ogromnym podkręceniu i zaniesieniu im pełniejszego, ciemnego koloru. Dzięki temu poranny makijaż może wiązać się do minimum, a osoba po zabiegu zajmuje się naturalnie podkreślonym spojrzeniem, co znacznie dodaje uroku i upiększa. Taki zabieg wykonuje najczęściej kosmetyczka w salonie, a jest to na tyle proste że przy zachowaniu odpowiednich kosmetyków sam możemy stworzyć taki sposób w domu. Do tego potrzebne nam będą dodatkowe kremy oraz materiały, których sytuacja jest duża by wynik był obiecujący i rozwijał się długo. Jak robi sama procedura wykonania?

 

Zabieg liftingu rzęs Kazimierza Wielka

Zobacz również sklep motoryzacyjny

Pierwszym krokiem jest odpowiedzialne oczyszczenie rzęs i powiek z brudu i resztek makijażu przy zachowaniu specjalistycznego toniku. Kiedy skóra oraz rzęsy wyschną, należy umieścić płatki samoprzylepne pod dolną powiekę także na wierzch górnej. Następnie aplikujemy cienką warstwę kleju na powiekę wzdłuż linii rzęs, i aplikatorem „przyklejamy” rzęsy do płatka na bliskiej powiece. Kiedy już wszystkie rzęsy są przyklejone do płatka, wówczas okrywamy rzęsy specjalną folią, i pozostawiamy na około 5 minut. Po tym zmywamy specjalnym preparatem dobranym do montażu cały klej na powiece, odklejamy płatki z dolnej i zewnętrznej powieki, i przeczesujemy rzęsy. Przestrzeganie instrukcji obsługi na opakowaniach a jeszcze ulotki dołączonej do montażu znacznie ograniczy i dopasuje cały proces zabiegu.

 

Zabieg liftingu rzęs Kazimierza Wielka

Jak dobrać idealny zestaw?

Na zbycie jesteśmy dostępnych mnóstwo zestawów do profesjonalnego zabiegu liftingu rzęs, jednak wytyczne którymi warto się kierować przy zakupie to przede każdym renoma i profesjonalizm znanej marki kosmetyków. Jeśli są one certyfikat jakości i też polecane są przez profesjonalne kosmetyczki, wtedy posiadamy sporą pewność że produkty spełnią swoje wymagania, a przede wszystkim będą bezpieczne przy swej aplikacji i budowaniu zabiegu.

Zabiegi dotyczące strefy oczu są bardzo duże, jeżeli zdaje się do nich bez odpowiedniej staranności, więc warto zadbać by rezultaty były jako dużo profesjonalne i wygodne, a przede każdym możliwie neutralne i niepodrażniające oczu.

 

Zabieg liftingu rzęs Kazimierza Wielka

W Internecie można już i chętnie porównać najwartościowsze oraz interesujące oferty pełnych zestawów, w jakich znajdują się wszystkie potrzebne do zrealizowania zabiegu kosmetyki i środki. Koszt profesjonalnego zestawu to wydatek około kilkuset złotych, jednak wystarczy on na nawet kilkanaście aplikacji, zatem istnieje toż dużo dobra opcja.

Zabieg liftingu rzęs Kazimierza Wielka

Artykuł powstał przy zgody Jaki zestaw do liftingu rzęs?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments